Personas dati un sīkdatnes

Šajā lapā jūs varat iegūt informāciju par to, kā mēs iegūstam, apstrādājam un izmantojam datus, kurus jūs mums iesniedzat.

Datu aizsardzība

Mēs atbildīgi izturamies pret jūsu personas datiem. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs iegūstam, apstrādājam un izmantojam jūsu datus, lūdzu atveriet saiti uz korporācijas mājaslapu:

Data privacy and cookies

Sīkdatņu pārvaldīšana mūsu mājaslapā

Mēs respektējam Jūsu iestatījumus attiecībā uz sīkdatnēm, un Jūs varat vienkārši bloķēt sīkdatnes mūsu mājaslapā (izņemot obligāti nepieciešamās sīkdatnes). Tomēr, paturiet prātā, ka sīkdatņu deaktivizēšana var ietekmēt mūsu pakalpojumu funkcionalitāti.

Mūsu mājaslapas regulāri tiek skenētas ar sīkdatņu skenēšanas rīku, lai uzturētu sīkdatņu sarakstu pēc iespējas precīzāku. Saraksts ir pieejams Jūsu privātuma iestatījumu sadaļā, kuru varat apmeklēt, uzklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumiem.

Privātuma iestatījumu sadaļā Jūs varat arī vienkārši bloķēt sīkdatnes mūsu mājaslapā (izņemot obligāti nepieciešamās sīkdatnes). Lai to izdarītu, uzklikšķiniet uz zemāk norādītās „cookie iestatījumi” pogas:

Sīkdatņu iestatījumi

 

Vairāk par mūsu sīkdatņu politiku lasiet:

Legal notice

Corporate legal notice in English