Vakances

Pārmaiņas sākas ar tevi! Pievienojies mums!

Tu esi spēris soli tuvāk, lai kļūtu par vienu no mums un strādātu nozarē ar nākotni. Pieteikties darbam Fortum tu vari ātri un vienkārši! Visas aktuālās vakances ir pieejamas Fortum tiešsaistes personāla atlases sistēmā, kur tu varat iepazīties ar darba iespējām uzņēmumā un iesniegt elektronisku pieteikumu, kas var kļūt par lieliskas karjeras sākumu.

Personāla atlases process Fortum

Tiešsaistes personāla atlases sistēma ļauj pieteikties uz jebkuru no aktuālajām vakancēm: pievieno savu CV un motivācijas vēstuli un nosūti pieteikumu. Pēc pieteikuma saņemšanas, mēs nosūtīsim elektronisku saņemšanas apliecinājumu un centīsimies ar tevi sazināties tuvāko nedēļu laikā.

Standarta kārtībā personāla atlases process Fortum sastāv no divām interviju kārtām. Tā kā cenšamies nodrošināt personāla atlases procesa maksimālu efektivitāti, var tikt organizēta arī priekšatlases video intervija.

Personāla atlases procesa ietvaros mēs bieži veicam personas novērtēšanu, lai pārliecinātos par uzņēmuma un kandidāta savstarpējo saderību un atbilstību. Novērtēšanas procesa pilnvērtīgai nodrošināšanai var tikt piesaistīts kāds no mūsu sadarbības partneriem personāla atlases jomā.

Vēlies uzdot jautājumu? 


Gadījumā, ja jums ir radušies kādi jautājumu vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums: fortum.jelgava@fortum.com

Vakances Latvijā

Darba piedāvājumi Fortum korporācijā