Studentiem

Kļūsti par daļu no mums un pievienojies mūsu ceļā uz tīrāku pasauli!

Mūsu mērķauditorija ir inženierzinātņu un biznesa vadības studiju programmu absolventi, kā arī profesionāļi ar visdažādāko izglītību un pieredzi, kurus aizrauj nākotnes enerģijas risinājumi. Mēs piedāvājam plašas darba iespējas un palīdzam absolventiem apzināt un attīstīt savu potenciālu Fortum.

Studentu iesaiste

Fortum ir izveidojis ciešu sadarbību ar vairākām augstskolām un cita veida izglītības iestādēm. Karjeras dienas, līdzdalība studentu pasākumos, pētījumi, skolu apmeklējumi, prakses un maģistra darbu izstrādes pētījumi ir tikai daļa no studentiem piedāvātajām iespējām. Ja tev ir kāda ar studijām/pētniecību saistīta ideja, ko vēlies realizēt sadarbībā ar Fortum, sazinies ar mums un mūsu darbinieki labprāt uzklausīs tavu stāstu un dalīsies pieredzē!

Maģistra darba izstrāde un prakses iespējas

Fortum uzskata, ka prakse un maģistra darba izstrāde ir lieliska iespēja iepazīt tevi, kamēr tu esi students. Vienlaicīgi tā ir arī vērtīga pieredze, ļaujot tev iepazīt un izprast mūsu biznesa kultūru un korporatīvās vērtības. Mēs piedāvājam plašas maģistra darba izstrādes un prakses iespējas enerģētikā, finansēs, loģistikā un IT jomā.

Vasaras darbs

Ik gadu mēs piedāvājam dažādas vasaras darba iespējas. Piemēram, Somijā ik gadu tiek organizēta kampaņa Vasaras enerģija, kuras laikā tiek rekrutēts ievērojams skaits jauno talantu. Sīkāka informācija par vasaras darba iespējām tiks publicēta pirms kampaņas.

Sazinies ar mums!

Gadījumā, ja tev ir kādi jautājumi par vasaras darba, studentu prakses un sadarbības iespējām, vai arī tu vēlies uzaicināt mūs piedalīties kādā īpašā pasākumā, lūdzu, sazinies ar mums elektroniski: fortum.jelgava@fortum.com