Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes 16.jūlijā

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un savlaicīgi atklātu defektus, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem +45°C, tādēļ klientiem karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau iepriekšējā dienā.

Informējam, ka, saistībā ar plānotām siltumtrases hidrauliskajām pārbaudēm š.g. 16.jūlijā zemāk minētajās adresēs un laikā no plkst. 00:00 līdz plkst.18:00 tajā pat dienā tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde:

  • Plkst. 10:00 

  • Akadēmijas 17; 17B;

  • Raiņa 1; 3; 3a;

  • Elektrības 5a; 10; 10a

  • Plkst. 13:00 - Kr. Barona 8; 10

  • Plkst. 15:00 - Kazarmes 17a

Karstā ūdens piegāde tiks atjaunota, līdzko pārbaude būs pabeigta.

Gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms pārbaudi neizturēs, iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz bojājumu novēršanai.

"Fortum" lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm siltumtīklos.

Atgādinām: Pārbaudes laikā siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti - siltumnesēja spiediens tajos ir paaugstināts!

Vairāk informācijas : https://www.fortum.lv/media/2020/06/fortum-plano-veikt-siltumtiklu-hidrauliskas-parbaudes-atseviskiem-siltumtiklu-posmiem-jelgava

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
 Fortum Klientu apkalpošanas centrs

Tālr.: 63007055