Sākusies ikgadējā Fortum aptauja

Ir sākusies ikgadējā Fortum aptauja, kuras laikā tiek aptaujāti uzņēmuma klienti, sadarbības partneri un nozares pārstāvji, lai noskaidrotu viņu viedokli par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī, lai noskaidrotu tos jautājumus un darbības virzienus, kuros uzņēmuma darbībā būtu nepieciešami uzlabojumi, lai maksimāli nodrošinātu klientu vēlmju un vajadzību apmierināšanu. Aptauja tiek veikta telefoniski, un iegūtie rezultāti ir konfidenciāli. Informāciju apkopos un analizēs Fortum sadarbības partneris Norstat. Rezultāti būs zināmi un tiks paziņoti arī Fortum klientiem šī gada vasarā.

Fortum iesaistīto pušu aptauja tiek veikta vienlaicīgi gandrīz visās valstīs, kurās Fortum strādā: Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, Vācijā un Baltijas valstīs. Latvijā pirmo šāda veida aptauju Fortum veica 2011. gadā un šogad būs jau devītā reize, kad ar aptaujas palīdzību uzņēmums uzzina klientu un sadarbības partneru viedokli.

Ja saistībā ar veikto aptauju Jums rodas kādi jautājumi vai ieteikumi, aicinām sazināties ar Fortum klientu apkalpošanas centru Jelgavā klātienē vai pa tālruni 63007055.

Paldies par atsaucību!

Jūsu Fortum